Nowe gabinety lekarskie Szpitala na Klinach przy ul. Cechowej 12 w Krakowie

Popularność Szpitala na Klinach sprawiła, że podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu dostępności do gabinetów lekarskich również poza szpitalem. Już od stycznia 2020 roku zapraszamy  Państwa do naszej nowej lokalizacji przy ul. Cechowej 12 w Krakowie gdzie będzie można skorzystać z konsultacji specjalistycznych, badań diagnostycznych oraz analitycznych.  Naszym pacjentom oferujemy dostęp do 10 poradni specjalistycznych m.in. w zakresie ginekologii, kardiologii, neurologii, alergologii, endokrynologii czy chirurgii dziecięcej w których przyjmować będzie zespół  specjalistów, w tym profesorów i doktorów habilitowanych pracujących w krakowskich szpitalach oraz w klinikach uniwersyteckich.  Dodatkowo w nowej lokalizacji zapewnimy dostęp do kompleksowej diagnostyki ultrasonograficznej, diagnostyki kardiologicznej (EKG, Echo serca, próba wysiłkowa) oraz pełnego zakresu badań laboratoryjnych.