Klinika Leczenia Otyłości Szpitala na Klinach z akredytacją International Bariatric Club – Oxford University

contact header

Wyjątkowe wyróżnienie trafiło do Kliniki Leczenia Otyłości NEO Hospital. Nasza Klinika otrzymała akredytację International Bariatric Club – Oxford University. International Bariatric Club to największa na świecie organizacja ekspertów w dziedzinie leczenia otyłości, skupiająca specjalistów z takich ośrodków jak Oxford University czy Cleveland Clinic. Na naszą pomoc mogą liczyć pacjenci dotknięci otyłością olbrzymią ze skomplikowaną historią choroby, licznymi chorobami towarzyszącymi oraz po wykonanych wcześniej zabiegach bariatrycznych. Kluczową wartością w działalności Kliniki jest prewencja powikłań oraz zagwarantowanie pacjentom maksimum bezpieczeństwa. Udaje się nam to osiągnąć poprzez stosowanie efektywnego systemu Metabolic and Bariatric Surgery Accreditation and Quality Improvement, stworzonego przez Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów i Amerykańskie Towarzystwo Chirurgii Bariatrycznej i Metabolicznej.

Nasza Klinika bierze również udział w programie kontroli jakości administrowanym przez American Collegue of Surgeos (ACS), który pozwala na indywidulaną ocenę korzyści i przewidywanie wyników operacji bariatrycznych. Raporty są generowane w oparciu o bardzo dobrze dobrane parametry i są indywidualnie tworzone dla każdego pacjenta. Udział w tym programie stawia Klinikę Leczenia Otyłości Szpitala na Klinach na równi z akredytowanymi programami amerykańskimi stosującymi bardzo wysokie kryteria jakości. – mówi prof. Tomasz Rogula – chirurg bariatra oraz Dyrektor Kliniki Leczenia Otyłości w Szpitalu na Klinach.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64