Już od marca zapraszamy na telekonsultacje ze specjalistami Szpitala na Klinach!

Konsultacje on line dr wisz rak prostaty

Już od marca w Szpitalu na Klinach można skorzystać z porady lekarskiej za pomocą telekonsultacji. Zdalna porada w postaci rozmowy telefonicznej, kontaktu video lub czatu tekstowego z wybranym lekarzem specjalistą pozwala na szybkie i proste uzyskanie pomocy medycznej. W Szpitalu na Klinach można skorzystać z porad online u lekarzy 16 specjalizacji m.in.: ginekolog, chirurg (dziecięcy, naczyniowy, ogólny, plastyczny, onkolog, bariatra), hepatolog, endokrynolog, internista, urolog, ortopeda, neurolog, psychiatra i psycholog. W ramach telekonsultacji pacjent może skonsultować się z lekarzem i np. omówić wyniki badań, przesyłając je lekarzowi przez portal, otrzymać e-receptę lub zwolnienie lekarskie, a także zalecenia lekarskie dotyczące postępowania leczniczego.  Wprowadzone przez Szpital  na Klinach telekonsultacje są znacznym ułatwieniem dla naszych pacjentów albowiem umożliwiają im uzyskanie pomocy w wielu sytuacjach oraz problemach zdrowotnych bez wychodzenia z domu.

Jak umówić się na konsultację online?

Aby zarejestrować się na wizytę wszystkich zainteresowanych pacjentów prosimy o kontakt z pracownikami naszej rejestracji telefonicznie pod nr: 12 267 40 64  lub mailowo: [email protected]. Podczas rozmowy zostanie ustalony termin oraz godzina wizyty. Następnie zostanie do Państwa wysłany sms- z potwierdzeniem rezerwacji wizyty oraz mail z informacją na temat płatności oraz jednorazowe hasło do zalogowania się na konto pacjenta. Płatności można dokonać bezpośrednio za pomocą PayU lub kart płatniczych obsługiwanych przez PayU. Po dokonaniu płatności i aktywowaniu konta pacjenta, 30 minut przed zaplanowaną wizytą zostanie do Państwa dodatkowo wysłane przypomnienie o konsultacji online.

Więcej informacji na stronie: https://konsultacje.szpitalnaklinach.pl

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64