Już od grudnia w ofercie Szpitala na Klinach chirurgiczne leczenie tarczycy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów już od grudnia nasza oferta poszerzyła się o operacyjne leczenie tarczycy. W Szpitalu na Klinach kompleksowo zajmujemy się diagnostyką i leczeniem operacyjnym pacjentów ze schorzeniami układu endokrynnego, ze szczególnym uwzględnieniem onkologii endokrynologicznej. Przeprowadzamy procedury planowe w obrębie tarczycy oraz przytarczyc jak również operujemy nowotwory tych gruczołów. Realizujemy takie procedury jak diagnostyczne wycięcie płata tarczycy z guzem, całkowite wycięcie tarczycy z powodu wola nienowotworowego, wycięcie tarczycy z limfadenektomią szyjną z powodu raka czy wycięcie gruczolaka przytarczycy. Większość zabiegów wykonujemy w sposób optymalnie bezpieczny dla pacjentów korzystając z technik małoinwazyjnych – wideoskopowych jak i laparoskopowych. Pacjentom oferujemy również dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych w zakresie: szerokiego panelu badań hormonalnych, wykonywania badań USG jak również celowanej biopsji aspiracyjnej guzków tarczycy (BACC).

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64