Joanna Szyman prelegentem sesji „ROBOTY MEDYCZNE” podczas V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych!

W  dniach 5-6 marca 2020 r. w Katowicach odbędzie się V Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC). Po raz kolejny podczas tego wydarzenia spotkają się specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych, nie zabraknie także przedstawiciel nauki, polityki, administracji państwowej oraz  organizacji pozarządowych zrzeszających pacjentów. Kongres stanowi wyjątkową platformę do wymiany poglądów i dyskusji dotyczących najważniejszych zagadnień w ramach funkcjonowania systemów opieki zdrowotnej. Wśród ponad 60 sesji znalazło się miejsce również na tą poświęconą „Robotom medycznym”, w której jednym  z głównych prelegentów będzie Joanna Szyman – Prezes Grupy Neo Hospital. Podczas sesji zostanie poruszonych wiele ciekawych wątków takich jak  zakres stosowania systemów robotowych w medycynie, finansowanie procedur z zastosowaniem robotów medycznych w Polsce czy przedstawienie wybranych kierunków rozwoju tej dziedziny chirurgii.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.hccongress.pl.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64