Joanna Szyman NEO Hospital wśród członków założycieli Alliance Business Connect

joanna szyman neo hospital wsrod czlonkow zalozycieli alliance business connect

7 grudnia 2023 w malowniczej, zimowej oprawie odbyła się uroczysta inauguracja Alliance Business Connect i wręczenie Certyfikatów Członkowskich. Blisko stu przedsiębiorców, Członków Założycieli, zdecydowało, że chce budować przestrzeń dla etycznego biznesu.

Alliance Business Connect narodził się z autentycznej potrzeby tworzenia trwałych relacji biznesowych i ludzkich, opartych na fundamentach zaufania, wzajemnej lojalności i wsparciu. To miejsce, gdzie grupa przedsiębiorców i menedżerów łączy wspólne wartości, takie jak partnerstwo, rozwój, współpraca i profesjonalizm.

Fundamentem Alliance Business Connect stała się grupa ludzi, których połączyła wspólna wizja i pasja do budowania silnych więzi biznesowych. Tutaj partnerstwo staje się kluczem do sukcesu, rozwój jest nieodłącznym elementem, a współpraca oraz profesjonalizm to wartości nadrzędne.

Alliance Business Connect powstał z misją integrowania ludzi biznesu, oferując swoim członkom przestrzeń do stałego nawiązywania i rozwijania współpracy. To także miejsce, gdzie wymiana doświadczeń i wiedzy odgrywa kluczową rolę, wspierając rozwój każdego z członków.

Prezeska NEO Hospital Joanna Szyman, jako członek założyciel Alliance Business Connect, wnosi do tego grona swoje bogate doświadczenie, nie tylko w obszarze biznesu, ale również w dziedzinie medycyny. Jej zaangażowanie w rozwijanie relacji opartych na zaufaniu i lojalności sprawia, że jest kluczową postacią w kształtowaniu klimatu Alliance Business Connect.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64