Grupa NEO Hospital sukces stretgii rozwoju opertej na nowych technologiach medycznych – podsumowanie 2023 roku

grupa neo hospital sukces stretgii rozwoju opertej na nowych technologiach medycznych podsumowanie roku

W ciągu zaledwie pięciu lat Grupa NEO Hospital zbudowała w Krakowie jeden z najnowocześniejszych prywatnych szpitali w tej części Europy, opierając strategię rozwoju na nowych technologiach medycznych, w tym robotyce chirurgicznej. Co więcej, w latach 2019-2023 dynamika wzrostu przychodów Grupy NEO Hospital wyniosła blisko 40%. Grupa NEO Hospital w 2023 r. wykonała kolejny ważny kroku rozwojowy i rozpoczęła skalowanie działalności w zakresie robotyki chirurgicznej również poza Krakowem.

Jak podkreśla Joanna Szyman – Prezeska Grupy Neo Hospital Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu z zakresu robotyki chirurgicznej, Grupa NEO Hospital kroczy pewnie w kierunku nowych horyzontów. Nasze osiągnięcia z ostatnich lat stworzyły solidną podstawę do rozszerzenia zakresu naszej działalności w ramach modelu podwykonawczego, promującego kulturę współpracy. Zaufanie, jakim obdarzyli nas pacjenci, sprawiło, że możemy dzielić się naszym know-how i najnowszymi technologiami z innymi ośrodkami medycznymi. Nasza ekspertyza w robotyce chirurgicznej to nie tylko wyjątkowe narzędzie w leczeniu, ale również szansa na tworzenie silnych więzi opartych na współpracy i wymianie wiedzy z innymi szpitalami. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i wierzymy, że nasze zaangażowanie w rozwijanie kultury współpracy w obszarze medycyny przyniesie korzyści nie tylko naszym pacjentom, ale także całej społeczności medycznej.

Ze współpracy z Grupą NEO Hospital skorzystały już takie szpitale jak, jak Kliniczny Szpital Specjalistyczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie (obecnie: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie), Szpital Kliniczny nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu oraz Miejski Szpital Zespolony w Olszynie.