Dr Paweł Wisz wśród największych autorytetów świata chirurgii robotycznej

dr pawel wisz otrzymal nominacje w zakresie proktoringu na terenie polski

Miło nam poinformować, że po blisko 10 latach pojawia się druga edycja Robotic Surgery – kultowej w świecie zdalnych technologii medycznych pozycji naukowej. To dogłębne studium z obszaru robotyki chirurgicznej traktujące, o tym jak przezwyciężono ograniczenia tradycyjnej chirurgii i dostarczono nowej jakości zabiegi, dające dodatkowe korzyści dla pacjentów. Obok największych światowych autorytetów tej dziedziny dr Paweł Wisz – Kierownik Centrum Chirurgii Robotycznej NEO Hospital jest współautorem 3 rozdziałów tego niezwykłego podręcznika, dotyczących procesu szkolenia chirurgów robotycznych oraz rozdziałów dotyczących leczenia guzów nerek oraz reimplantacji moczowodu. Robotyka to niewątpliwy triumf technologii chirurgicznej. Jednak to jakość wykonania zabiegu i bezpieczeństwo pacjenta jest ostatecznym wyznacznikiem jej sukcesu.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64