Dobrze jest raz w roku zrobić cytologię!

dobrze jest raz w roku zrobic cytologie

Szpital na Klinach to podmiot społecznie odpowiedzialny, chcemy dokonywać pozytywnych zmian w otaczającej nas rzeczywistości, w tym w zakresie edukacji prozdrowotnej. Pragniemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem medycznym tam, gdzie mogą się one okazać przydatne. Zależy nam na podnoszeniu jakości przepływu informacji i komunikacji ze społecznością oraz kształtowaniu wspólnych wartości, ułatwiających działania w obszarze promocji zdrowego trybu życia. W tym celu prowadzimy badania profilaktyczne, spotkania edukacyjne, piszemy bloga medycznego, a ostatnio we współpracy z Agą Szuścik, artystką wizualną, tworzącą projekty prospołeczne i prozdrowotne, zdecydowaliśmy się na przygotowanie spotu promującego badania profilaktyczne – „Dobrze jest raz w roku zrobić cytologię”.

Działania artystyczne, które przeprowadzam, u podstaw mają silnie ukonstytuowaną  misję. Po sukcesie projektu „To się nie zdarza”, za cel postawiłam sobie eksplorację wspólnej części zbiorów sztuki i działań prospołecznych, prozdrowotnych. Obie, profilaktyka i sztuka, są niedoceniane, a ich moc jest ogromna.
W Krakowie są kobiety, których serca zmieniają miasto, jego kulturę, dopracowują jego charakter, a przede wszystkim czynią ludzi lepszymi, dając im świetny przykład i swoją życzliwość.  Dlatego kilka z nich zaprosiłam do spotu, promującego cytologię. Na kanwie ich życiowych pasji zachęcają odbiorczynie do bycia sobą, lubienia siebie i dbania o zdrowie. Jest mi niezwykle miło, że Szpital Na Klinach pomaga mi w realizowaniu i szerzeniu mojego najważniejszego celu
”.  – mówi Aga Szuścik.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64