bocian poród dziecko

Dzień otwarty oddziału ginekologiczno – położniczego 11 maja 2019 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe mamy wraz z osobą towarzyszącą 11 maja 2019 r. w godzinach
od 10.00- 12.00. W tym czasie prowadzone będą indywidualne konsultacje, a także wykłady związane z tematyką okołoporodową.

Znajdziemy czas żeby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Każda osoba, bez względu na godzinę przyjścia będzie miała okazję wejść i zobaczyć nasze oddziały szpitalne, trakt porodowy jak również szkołę rodzenia. Wejścia na oddziały szpitala w niewielkich grupach będą odbywały się średnio co 20 minut.

W trakcie Dnia Otwartego zachęcamy do skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z następującymi specjalistami:

  • położna
  • fizjoterapeuta
  • psycholog

Ponadto nasi specjaliści przeprowadzą krótkie wykłady o tematyce:

  • 10.00. Na spotkaniu z położną porozmawiacie o porodzie i opiece nad noworodkiem. Dowiecie się jak przygotować się do porodu oraz jak opiekować się nowonarodzonym maluszkiem w pierwszych miesiącach życia.
  • 10.30. Podczas wykładu z psychologiem porozmawiamy o emocjach, tak ważnych, ale ambiwalentnych i zmiennych w czasie trwania ciąży i po porodzie. Psycholog opowie o tym jak ważne jest budowanie więzi z dzieckiem jeszcze w okresie prenatalnym i wskaże możliwości stymulowania rozwoju dziecka w tym czasie.
  • 11.00. Z fizjoterapeutą porozmawiacie o wszystkich aspektach związanych z fizjologicznymi zmianami zachodzącymi w ciele kobiety w czasie ciąży i po jej zakończeniu, dowiecie się jakie są możliwości łagodzenia bólu porodowego w naturalny sposób oraz jak wrócić do smukłej sylwetki po porodzie.

* Godziny rozpoczęcia wykładów mogą ulec niewielkim przesunięciom. Prosimy o wyrozumiałość.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 12 267 40 64.
Rozpoczynamy o godz.: 10.00. Do zobaczenia!

Wyślij wiadomość

Napisz do nas