Szpital na Klinach uczestnikiem 45. Światowego Kongresu Szpitalnego Międzynarodowej Federacji Szpitali w Dubaju

szpital na klinach uczestnikiem swiatowego kongresu szpitalnego miedzynarodowej federacji szpitali w dubaju

Światowy Kongres Szpitalny organizowany przez Międzynarodową Federację Szpitali odbędzie się w Dubaju w dniach 9-11 listopada 2022 r., a tegorocznym tematem przewodnim są „Globalne nauki, działania lokalne: zrównoważona opieka zdrowotna”. To unikalne globalne forum, które gromadzi członków Międzynarodowej Federacji Szpitali, liderów i decydentów szpitali, służby zdrowia i organizacji opieki zdrowotnej w celu omówienia kluczowych czynników wpływających na politykę zdrowotną w kraju jak i na arenie międzynarodowej, zarządzania świadczeniem usług medycznych, trendów finansowych i nowoczesnych rozwiązań.

Szpital na Klinach już po raz drugi jest uczestnikiem Światowego Kongresu Szpitalnego. Kongres to doskonała szansa dla naszego zespołu na interdyscyplinarną wymianę wiedzy, ekspertyz i doświadczeń, a także dialog na temat najlepszych praktyk w zakresie zarządzania świadczeniami usług medycznych.

Aktywnie weźmiemy udział w panelu „Kultywowanie odpornych klinicystów i społeczności”, który poświęcony jest efektywnej i dostępnej opiece zdrowotnej poprzez wspieranie pracowników służby zdrowia, między innymi poprzez narzędzia technologiczne. W tej sesji zaprezentowane zostaną innowacje z całego świata w zakresie wspierania potrzeb personelu, wzmacniania kanałów szkoleniowych oraz testowania nowych podejść do opieki zdrowotnej.

Prezentację „Living Lab – Laboratorium Innowacji” z ramienia Szpitala na Klinach poprowadzi Joanna Siudek – inżynier robotyk, odpowiedzialna za wdrażanie nowych technologii. Dodatkowo na powierzchni wystawienniczej Światowego Kongresu Szpitali oraz w aplikacji mobilnej zostanie wyświetlony nasz plakat poświęcony „Skoncentrowanemu na pacjencie podejściu do chirurgicznego leczenia raka szyjki macicy i trzonu macicy z wykorzystaniem robota”. Z reprezentantami naszego szpitala będzie można się spotkać również na stoisku, gdzie będziemy opowiadać o naszych planach i doświadczeniach związanych z wykorzystaniem w codziennej praktyce systemu robotycznego.

wstecz dalej
Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64
Wyślij wiadomość

    Napisz do nas..