27 listopada 2018r. w Krakowie zainaugurował swoją działalność Szpital na Klinach.

inauguracja szpitala na klinach

W Krakowie rozpoczęła działalność nowa placówka medyczna – „Szpital na Klinach”. Multidyscyplinarny kompleks medyczny dysponuje  26 łóżkami szpitalnymi, dwiema salami operacyjnymi, salami  pooperacyjnymi z monitoringiem anestezjologicznym, salami chirurgii jednego dnia, nowoczesnym blokiem operacyjnym, traktem porodowym, a także nowoczesną przychodnią przyszpitalną z zaawansowanym technologicznie zapleczem diagnostycznym.

Naszą wizją jest tworzenie nowej jakość w opiece medycznej, w której troska o zdrowie i poczucie komfortu Pacjenta – to najważniejsze zasady – mówi Joanna Szyman Prezes Zarządu Szpitala. Pracujemy w oparciu o model opieki koordynowanej. Koncentrujemy się na tym, aby rozwiązywać problemy zdrowotne naszych pacjentów, aby poprawiać komfort i przywracać radość życia.

W ramach wieloprofilowej działalności medycznej szpital wykonuje zabiegi operacyjne m.in.  w zakresie ginekologii, urologii ortopedii, neurochirurgii, chirurgii: ogólnej, naczyniowej, onkologicznej oraz chirurgii plastycznej. Dzięki temu każdy pacjent zostaje objęty interdyscyplinarną opieką medyczną umożliwiającą skuteczne leczenie nawet  w trudnych przypadkach.

dalej