W ramach poradni zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń kręgosłupa: skoliozami, schorzeniami odcinka lędźwiowego: ból kręgosłupa, dyskopatia, rwa kulszowa, choroba zwyrodnieniowa, kręgozmyk. Poza świadczeniami ambulatoryjnymi naszym pacjentom oferujemy również dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu operacyjnego leczenia. Specjalizujemy się w chirurgii małoinwazyjnej w tym operacjach endoskopowych, które stanowią alternatywę dla metod klasycznych lub operacji mikrochirurgicznych.

Wykonujemy pełen zakres zabiegów odcinka lędźwiowego i piersiowego, operacyjnie leczymy dyskopatie, zmiany zwyrodnieniowe jak również realizujemy procedury przeciwbólowe.

Dzięki nowoczesnej diagnostyce wprowadziliśmy na stałe do leczenia techniki oparte na indywidualnym doborze implantów, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w procesie zabiegowym.

Naszą kadrę tworzą światowej klasy specjaliści

Postawiliśmy na grono wybitnych specjalistów, których doświadczenie i profesjonalizm budują rangę tego miejsca. Dowiedz się więcej o naszych poradniach i kadrze medycznej.

lek. med.
Daniel Płomiński
Orthopäde
dr n. med.
Andrzej Smętkowski
Orthopäde
dr n. med.
Aleksander Winiarski
Orthopäde
dr. n. med.
Jędrzej Kubica
Specjalista neurochirurgii