interna

Szpital na Klinach wspiera Ukrainę

pomoc obywatelom ukrainy

Szpital na Klinach jest całym sercem z obywatelami Ukrainy. Wszyscy jesteśmy ogromnie poruszeni tym, z czym muszą się mierzyć obywatele Ukrainy, dlatego postanowiliśmy wyjść z pomocą osobom, które są zmuszone opuścić swój dom i uciekać, szukając bezpiecznego miejsca w Polsce. W ramach pomocy dla obywateli Ukrainy, Grupa Neo Hospital przygotowała program, w ramach którego pacjentki mogą liczyć na bezpłatne konsultacje ginekologiczne, pakiet badań laboratoryjnych i obrazowych oraz badania cytologiczne. W przypadku pacjentek onkologicznych z rakiem trzonu macicy i szyjki macicy oferujemy możliwość przeprowadzenia bezpłatnych zabiegów z wykorzystaniem robota da Vinci oraz pełny pakiet opieki pooperacyjnej, łącznie z hospitalizacją oraz badaniami i konsultacjami do 6 miesięcy po operacji. Szpital oferuje również pomoc tłumacza w języku ukraińskim podczas realizacji wszystkich świadczeń medycznych, a dla dzieci dodatkowo udostępniamy również bezpłatne konsultacje chirurga dziecięcego.

Jednocześnie oferujemy pracę osobom z Ukrainy. Dodatkowo w ramach partnerstwa z Business Centre Club wspieramy Polską Akcję Humanitarną, a z Polską Federacja Szpitali Polską Misję Medyczną.

Jednoczymy się z narodem ukraińskim i deklarujemy pełną solidarność. Drodzy, pamiętajcie proszę, że nie jesteście sami i możecie liczyć na naszą pomoc oraz wsparcie. Myślami i sercem jesteśmy z Wami!

wstecz dalej
Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64
Wyślij wiadomość

    Napisz do nas..