Lekarze Szpitala na Klinach wśród elity chirurgów z całego świata podczas konferencji w Dubaju!

lekarze szpitala a klinach wsrod elity chirurgow na konferencji w dubaju.jpg

W dniach 21- 23 października 2019r. w Dubaju miała miejsce międzynarodowa Konferencja Chirurgii i Anestezjologii, dotycząca najnowszych osiągnięć i postępu w dziedzinach operacyjnych. W wydarzeniu wzięli udział chirurdzy z różnych stron świata, których pasją jest dzielenie się wiedzą, poznawanie przełomowych osiągnięć i budowanie na tej podstawie udanej praktyki klinicznej.

Konferencja zagwarantowała swoim uczestnikom świeży i różnorodny program edukacyjny pełen renomowanych mówców, paneli ekspertów oraz równoległych sesji i warsztatów tematycznych. Na konferencji Szpital na Klinach i Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii reprezentowali dr Paweł Szymanowski i dr Wioletta Szepieniec, którzy poprowadzili swoje wykłady dotyczące metod małoinwazyjnych w leczeniu obniżenia narządów miednicy mniejszej. Oba wykłady cieszyły się dużym zainteresowaniem, wywołały interesującą dyskusję wśród uczestników kongresu.