Zakres obowiązków

  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń zdrowotnych Pacjentom,
  • bieżąca obsługa Pacjentów m. in.: rejestracja pacjentów, także tych zgłaszających się telefonicznie, zapisywanie Pacjentów na wizyty w systemie, wydawanie wyników badań Pacjentom,
  • budowanie relacji z Pacjentami i dbanie o wizerunek firmy
  • prowadzenie dokumentacji, wystawianie faktur/paragonów za świadczone usługi,
  • współpraca z personelem medycznym: z lekarzami, pielęgniarkami w zakresie realizowanych świadczeń.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • rodzaj pracy: pełny etat

Wymagania

  • doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji,
  • wysoka kultura osobista,
  • profesjonalizm i skrupulatność,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w rejestracji medycznej,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office oraz aplikacji medycznych,
  • znajomość języka angielskiego będzie ogromnym atutem.